פנלים

סינון לפי מחיר:
1873

פנלים לפרקטים ולכל סוגי הריצופים 
תפקידי פנלים לרצפה בסוגי ריצופים שונים
בשנים האחרונות נכנסים יותר ויותר פנלים לפרקטים בשלל אפשרויות
צבעים וגוונים כחלק מעיצוב הבית. הפנל הוא החלק המחפה וסוגר את החיבור בין הרצפה לקיר ויש לו מספר תפקידים :

שמירה על הקיר מפני לכלוך של המטלית בזמן ניגוב הרצפה.
תוספת הגנה ושמירה על הקירות מהצפות מים כאלה ואחרות, אם באופן קבוע מדליי המים שנזרקים על הרצפה וגריפתם, או בעקבות "תאונת מים", שירותים סתומים או כיור שמסרב לזרום לביוב.
לחפות על המרווחים הקטנים שנוצרים בין הריצוף לקיר, גימור מושלם ללא פנלים מצריך מיומנות רבה שרוב הבנאים אין להם אותה.
ברצפות פרקט החיבור בין הפרקטים לקיר חייב להיות עם רווח של כ 1 ס"מ לרוב, רווח זה מאפשר לפרקט להתכווץ ולהתרחב בהתאמה. ותפקיד הפנל למעשה לחפות ולהסתיר את המרווח הזה.

אפשרויות גבהים של פנלים לפרקטים ופנלים לרצפה 
פנלים לרצפה בכלל ופנל לפרקט בפרט מגיעים בשלל אפשרויות ,בגבהים שונים ברוחבים שונים בעיצובים שונים.

אם בעבר הלא רחוק עבדנו בעיקר עם פנלים שתואמים לרצפה, חומרים פשוטים שרגישים למים, היום רוב הפנל שמשמש אותנו הוא פנל פולימרי. הפנלים הפולימרים מגיעים בשלל גבהים ועיצובים, לרוב מגיעים בצבע לבן,

ניתן בהחלט לגוון את הפנלים בצבע הקיר . שינוי התפיסה נובע בעיקר מהעובדה שהאדריכלים והמעצבים הבינו שהפנל שייך למישור הקיר ולא למישור הרצפה , עם הזמן גם עקרות הבית הבינו שלא צריך לשפוך דליי מים על הרצפה ועדיף להשתמש בשואב אבק ולאחר מכן רק לנגב את הרצפה .

פנלים פולימרים מגיעים מגובה של 1.3 ס"מ (ממש לייסט עדין ) ועד לגבהים של 20 ס"מ שמיצרים נוכחות מאד מרשימה בחדר.
תכונות טכניות לפנל הפולימרי ויתרונותיו על פנל פרקט הMDF
הפנלים לקיר שעשויים מחומר הפוליאוריטן (פנל פוליאוריטן) ,או כמו שהם נקראים פנלים פולימרים, גמישים במעט ויכולים ללוות את הקיר הרבה יותר טוב מפאנל קשיח. מיכון שהפנל הפולימרי עמיד מאד במים ,הוא לא עובד ולא מתפשט כמעט בכלל במיוחד לאור העובדה שבבתים חדשים ובבתים שעברו שיפוץ הקיר פולט לחות ורטיבות בהתחלה . לעומת פנל הMD או פנלים מעץ שאמנם נותנים גם מראה של הפרקט ,אבל הם רגישים הרבה יותר ללחות ורטיבות מתפשטים ומתכווצים לאורך הקיר, ולמעשה מתנתקים לגמרי מהקיר, מכיוון שפעולה זאת נעשית בכוח ,(התפשטות של עץ היא חזקה מאד) , הם תולשים את הטיח ולא פעם נאלצים אחרי שנה (במיוחד השנייה הראשונה לאחר השיפוץ, לתקן את הפנל את הטיח ואת הצבע .

היתרון הכי גדול של פנל עץ או פנלים אמ די אפ מצופים זה האפשרות לקבל את הבע וגוון הרצפה גם בפנל לקיר .
פנלים פולימרים מיוחדים שנוצרו בעיקר לפתור בעיות טכניות אבל בהחלט גם מעוצבים ויפים 
במאמר זה אציין רק שני סוגי פנל לקיר שמיצרים שני סוגי פתרון,  אם כי קיימים עוד סוגי פנלים לרצפות ולפרקטים שמייצרים עוד פתרונות.

הפנל הפולימרי הראשון  שאכתוב עליו הנו הפנל המכסה. פנל זה תפקידו לכסות מעל פנל ריצוף קיים והוא נותן פתרון מעולה ואלגנטי, במידה והחלטנו לחפות את הרצפה עם פרקט חדש או לחילופין עם שטיח או PVC.

הפנל חוסך לנו את הסרת אותם פנלים לפרקטים הישנים של הריצוף הישן, לעשות שפכטל מחדש ,ולצבוע ולתקן אחרי פנלים לרצפה שנעקרו .

פנל שני שנותן לנו פתרון מיוחד הינו הפאנל הגמיש. זהו פנל מפולימר דק וחזק שיכול לסגור את כל המרווחים בין רצפה לקיר , במיוחד כשיש קירות עגולים ,או עמודי בניה עגולים , או הקיר עקום (בצורת נחש ) מאוד.
התקנת הפנלים הפולימרים 
התקנת הפנל הפולמרי חייבת להיעשות עם דבק חזק שמתחבר היטב לקיר אבל מתחבר גם היטב לפנל עצמו ,סיליקון רגיל אמנם הוא בעל כושר הדבקה אבל לא מספיק טובה במיוחד לקיר, מסטיק אקרילי מתחבר היטב לקיר אבל לא לפנל הפולימרי .

אבל דבק למשל כמו דבק סופר 7 או דבק P50 הינם דבקים שמחברים היטב את הפנלים לקיר. החיבור בין פנל אחד למשנהו נעשה עם דבק חם, במיוחד לחיבור מדויק של פינות הפנל , ומסטיק אקרילי תמיד ישמש אותנו גם לסגירה של המרווחים הקטנים שנוצרו בין הפנל לקיר .

את המרווחים הקטנים בין הפנל לרצפה לא מומלץ לסגור עם שום חומר ,כי לאחר זמן קצר החומרים הללו תופסים לכלוך שלא ניתן לנקות .
פנל פולימרי מחיר ואפשרויות עיצוביות לפנל 
מחירו של פנל לרצפה נקבע על פי גובה הפנל "הקישוט שיושב בראש הפנל" ,למשל פנל ראש ציפור או פנל מעוגל, או פנל מלבני, או פנלים לפרקטים עם עיצוב חד יותר או עיצוב זורם. כמו שציינתי בחלק של התכונות הטכניות של הפנל גובה הפנל מתחיל כמו לייסט שמיועד בעיקר לסגור ליד ומסביב לארונות בגדים. פנלים ישרים לגמרי עוזרים לנו לחפות ולסגור מסביב לארונות מטבח על  גבי הסוקל הקים במטבח . יש לנו אפילו פנלים בצבע מתכתי שנראים ממש כמו מתכת .

פנלים לפרקטים הנמכרים באתר של חברת אירוקו ניתנים לצביעה בכל גוון של הקיר, אבל גם הצבע הלבן או הפנל השחור שמגיעים ישירות צבועים מהמפעל עמידים מאד וניתנים לניקוי בעזרת מטלית רטובה. בין הפנלים הנמכרים באתר תמצאו פנל מקור ציפור– פנל פולימרי עמיד למים ובעל עיצוב ייחודי

למה כדאי להזמין פנל פולימרי וגם פנלים לרצפה באירוקו 

פנל פולימרי שחור נכנס בזמן האחרון יותר ויותר לשוק מתוך תפיסה עיצובית שאם הפנל הוא לא בדיוק צבע הקיר אז בוא ונעשה אותו לגמרי שונה והוא ייתן כמו מסגרת לרצפה מיוחדת לרצפה . פנל שחור מגיע נכון להיום בשלוש צורות פנל גובה 6 מלבני , פנל גובה 6 מעוגל ,ופנל פולימרי מקור ציפור בגובה 8.

אירוקו מחזיקה במלאים שלל סוגי פנלים פולימרים ויכולה לספק את הפנלים לבית הלקוח בקלות ובמהירות ,כמו כן אנחנו יכולים לצבוע ולגוון את הפנלים הפולימרים בכל גוון שתרצו , ולתת לו את הברק הרצוי לכם (אפשרות ברק ניתנת רק בפנלים שנשלחים לצביעה ).

מחיר הפנל באתר אטרקטיבי מאוד, מוטות הפנל מגיעים באורכים של 2.4עד 2.5 , תלוי ביצרן הפנלים .

להזמנות וקטלוג פנלים לרצפה ולפרקט גללו ואתרו את הפנל שמתאים לכם ביותר.

יש לכם שאלה? זקוקים לייעוץ מהמומחים שלנו? אתם יכולים ליצור קשר איתנו או להתקשר לטלפון 055-6679747 ונשמח לעזור.

משלוח פנלים בחינם בהזמנה מעל 1000 ש"ח
(מחיר הובלה 99 ש"ח עד המדרכה ליד הבית. לא כולל סבלות)