שמן לדק BONDEX אקסטרים בגוון 5L

509

Bondex Extreme Decking oil הוא שמן דק מגן על בסיס מים, מתאים במיוחד לדקים חיצוניים מעץ. שמן דק חצי שקוף בעל עמידות כפולה בהשוואה לשמני דק אחרים. ניתן לדרוך על הדק כבר אחרי שעה מרגע שימוש בשמן. 

מאפיינים מיוחדים: העמידות מוגברת, הנובעת ממערכת קשירה חדשנית, המעניקה למוצר הידבקות וחדירה מירבית לעומק המשטח. Bondex Extreme Decking Oil מתאים גם לסוגי עץ אקזוטיים כמו טיק, ניאטו, בנגקיראי, מרנטי ואייפ.

מתאים לשימוש: Bondex Extreme Decking Oil מתאים לגדרות עץ, דקים, פרגולות, רהיטים, לוחות עץ וכו '.

הכנת המשטח: על שטח העבודה להיות נקי, יבש וללא כל סימן של שמן, שעווה או חלודה. לפני תחילת הטיפול אליכם להסיר עובש או ריקבון. אזורים שנפגעו מאוד משייפים עד לעץ בריא. חשוב לזכור: במהלך הטיפול, לחות העץ לא אמורה לעלות מעל 18%.

שימוש: מערבבים את השמן היטב לפני השימוש. מורחים בעזרת מברשת או תרסיס. שימו לב שהתוצאה הסופית של הצבע תלויה בסוג המשטח (סוג עץ, צבע וכו '). שכבה ראשונה: יש למרוח את השמן בשכבה דקה ואחידה. לאחר יישום שכבה הראשונה הסיבים של העץ יכולים להתרומם באופן לא שווה. במקרה זה ניתן לשייף קלות (לאחר כ- 1-2 שעות) עד שהמשטח הופך לחלק שוב. שכבה שנייה: יש למרוח את השכבה השנייה ולנגב את השמן העודף עם מטלית רכה לאחר 5-10 דקות. אין למרוח שמן Bondex Extreme Decking בטמפרטורות מתחת ל + 5 ° C ו / או לחות יחסית מעל 80%. חישוב זמן הייבוש מבוסס על טמפרטורה של 23 ° C ולחות יחסית של 60%.

ניקוי משטח: מים וסבון בלבד

זמן ייבוש: ניתן לגעת כבר לאחר שעה ולהוסיף שכבה נוספת לאחר 24 שעות.

מק"ט: WOL-F&P

משלוח חינם בהזמנה מעל 390 ש"ח ממוצרי ניקיון לפרקט!

תיאור

שמן לדק BONDEX אקסטרים בגוון

שמן מיוחד על בסיס מים לשימוש חיצוני. שמן בעל גימור מט, דוחה מים, מסייע בהפחתת סדקים, מגן על הדק העץ ושומר עליו מפני עובש וריקבון.  הנוסחה החדשנית של שמן דק Bondex Extreme מבטיחה עמידות  כפולה ביחס לכל שמן דק אחר. 

 

בעת רכישה ממספר קטגוריות עלויות משלוח יכלו על האפשרות הגבוה

אל תפספסו!

קופון 5% הנחה

על כל חומרי הניקיון לשבוע הקרוב בלבד!