יתרונות הפרקט   

לפרקטים יש יתרונות רבים אשר שבאים לידי ביטוי בעלות, בתחזוקה, בהתקנה של פרקטים, ולמעלה מהכל – במראה ובאווירה אותה הם מייצרים בחלל בו הם מותקנים. לא משנה כמה איכותיות תהיינה מרצפות הקרמיקה, הן לעולם לא תוכלנה להעניק את האווירה הנעימה והחמה אותה יספקו פרקטים.

מגעו הנעים של העץ מאפשר לבני הבית להתהלך יחפים בביתם. יתרון הפרקט משמעותי במיוחד בבית עם ילדים, האוהבים בדרך כלל לשחק על הרצפה ולהתרוצץ יחפים בכל עונות השנה. בהיבט העיצובי – השימוש בעץ יוצר תחושת חמימות בחדרים קל לניקוי.

הפרקט מאוד היגייני, מאחר ואינו תופס אבק לעומת ריצוף קרמיקה או – טרצו לדוגמה, התופסים אבק בפוגות שבין האריחים ועל אחת כמה וכמה לעומת שטיחים. חסכון באנרגיה: בהיותו חומר מבודד העץ מסייע בשמירת הטמפרטורה הרצויה בחדרים. כאשר מחממים את החדר בעונה הקרה ולחילופין כאשר מקררים אותו בקיץ. שדרוג ערך הנכס: רצפת עץ יוצרת באופן טבעי שדרוג בערך הבית.

רצפת עץ יוצרת מראה יוקרתי ומרשים מאד. רצפת עץ מבודדת מחום וקור. הצבעים הם טבעיים, יש אחריות שחיקה גבוהה, הפרקט ניתן לחידוש וליטוש מראה ומרקם טבעי, ונעים למגע. הפרקטים היום מטופלים באופן שהם עמידים יותר למים. התקנה של רצפת עץ  ניתן לבצע גם בהנחה צפה וגם בהדבקה.

עץ בגימור שמן הוא בעל מראה טבעי מאד, ניתן לחידוש ותחזוקה עצמית יחסית בקלות.

לפרקט למינציה לרוב ישנו מראה אחיד, חלק, מעוצב ויפה. הוא עמיד לשריטות וכתמים. אין תחזוקה מיוחדת. ניתן להתקנה עצמית בקלות. התקנה בהנחה צפה בלבד. פרקט למינציה מחירו זול יחסית, גימור קבוע של ציפוי למינציה.

רצפות עץ בגמר לכה עמידות שחיקה גבוהה אין שום תחזוקה מיוחדת. מראה טבעי לחלוטין.

אז פרקט למינציה או עץ, תבחרו את מה שמתאים לכם העיקר שתאהבו את המראה החדש, השינוי העיצובי, והאווירה שמעניק ריצוף עץ ופרקט לכל מקום. בהצלחה.

Page-5-Image-4-1
השאירו פרטים ונחזור אלכם

סל קניות